Altınova Halı Yıkama

www.duyguhalitemizleme.com
Antalya Altınova Halı Temizleme

Antalya Altınova Duygu Halı Temizleme halıları yıkarken ayrıca dezenfekte eder. Antalya’da halı yıkamanın uzmanı Duygu Halı Temizleme hijyen kurallarına dikkat ederek sizi ve ailenizi mikroplara karşı korur.

Halılarınız evinizden alınıp tekrar evinize ücretsiz servis aracımızla teslim edilir. Uzman personelimiz sizi önemser ve size özel çözümler sunar.

Antalya’da halı yıkama sektöründe çalışan yüzlerce firma vardır. Bunlardan bazıları pahalı, bazıları ise ucuz halı yıkama yapmaktadır. Fakat halılarınız hangi şartlarda nasıl yıkanıyor, biliyor musunuz? Antalya halı yıkama firmaları arasında Duygu Halı Temizleme sizlere uygun fiyat, yüksek kaliteli hizmet sunuyor.

Uzman ekibimiz ve kaliteli makinelerimiz ile halılarınıza zarar gelmeden garantili olarak yıkıyoruz. Tam zamanında alıp tam zamanında teslim ediyoruz. Sağlığınız bizim için değerlidir. Bu yüzden İSO belgeli kaliteli ve antibakteriyel deterjanlar kullanıyoruz.

Ücretsiz servisimiz akşam ve hafta sonları da çalışmaktadır. Bu sayede sizler evlerinizde oturup halı yıkamacı beklemenize gerek kalmıyor. Değerli zamanınız size kalıyor.

Antalya Aksu Halı Koltuk Yorgan Temizleme
Antalya Altınova Koltuk Temizleme

Koltuk, kanepe, çekyat, sandalye, yatak ve stor perde gibi kumaş yüzeyleri bulunan mobilya ve ev eşyalarınızı profesyonel ekibimiz ile doğal temizlik ürünlerini kullanarak evinizde temizliyoruz.

Antalya Yorgan Yıkama
Antalya Altınova Yorgan Yıkama

Özel tasarlanmış doğa dostu makinelerimiz ile yorgan ve battaniyeleriniz anti-bakteriyel doğal ürünler ile yıkanır ve her türlü bakteri, kir, kötü kokudan arındırılır ilk günkü temizliğine ve hijyenine kavuşur.

Arayın ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden sizde faydalanın. 0242 464 11 65