Antalya Altındağ Halı Yıkama

Antalya Duygu Halı Temizleme

Antalya Altındağ Duygu Halı Temizleme sizlerin ve ailenizin sağlığını ilk planda tutuyor. Halılarınızın temizliğinde, sağlığınıza zarar vermeyen bitkisel halı şampuanı kullanıyoruz.

Antalya Altındağ Duygu Halı Temizleme halıları yıkarken ayrıca dezenfekte eder. Antalya’da halı yıkamanın uzmanı Duygu Halı Temizleme hijyen kurallarına dikkat ederek sizi ve ailenizi mikroplara karşı korur.

Uzman personel kadromuz ile profesyonel iş anlayışımızın ürünü sağlıklı ve hijyenik halılar, mis gibi kokan temiz yorganlar ile yıllardır mahallemize hizmet verdik. Sizlerden aldığımız güç ile büyüyor ve gece gündüz kusursuz hizmet vermeye devam ediyoruz.

Halılarınız evinizden alınıp tekrar evinize ücretsiz servis aracımızla teslim edilir. Uzman personelimiz sizi önemser ve size özel çözümler sunar.

Koltuk Temizleme
Antalya Altındağ Koltuk Temizleme

Koltuk, kanepe, çekyat, sandalye, yatak ve stor perde gibi kumaş yüzeyleri bulunan mobilya ve ev eşyalarınızı profesyonel ekibimiz ile doğal temizlik ürünlerini kullanarak evinizde temizliyoruz.

Antalya Yorgan Yıkama
Antalya Duygu Halı Yorgan Temizleme

Özel tasarlanmış doğa dostu makinelerimiz ile yorgan ve battaniyeleriniz anti-bakteriyel doğal ürünler ile yıkanır ve her türlü bakteri, kir, kötü kokudan arındırılır ilk günkü temizliğine ve hijyenine kavuşur.

Arayın ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden sizde faydalanın. 0242 464 11 65