Antalya Halı Yıkama

Antalya Halı yıkama

Halılarınız, yıkama fabrikamızda alanında uzman personellerimiz tarafından teker teker ve ağartıcı kimyasallar kullanmadan otomatik makineler ile doğal içerikli temizleyiciler ile temizlenmektedir.

Firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde evinizden halılarınız tarafımızca alınmakta, işlemler tamamlandıktan sonra halılarınız kapınıza teslim edilmektedir. Halı yıkama aşamaları itina ile uygulandıktan sonraki en önemli işlem halının kurutulmasıdır.

Halı yıkama makinesi ile yıkanan halılarınız sıkma makinasına alınarak %95 oranında sudan arındırılır.Daha sonra kapalı kurutma alanımıza alınarak kurutulur. Halılarınız taşıma esnasında tekrar kirlenmemesi için ambalajlanarak teslim edilir.

Antalya Duygu Halı Temizleme sizlere en iyi halı yıkama hizmetini en uygun fiyatlarla veriyor. Halı yıkamaya halı satın alma kadar para ödeme dönemi bitti. Şimdi duygu halı temizleme ücretsiz servisiyle ceplerinizi yakmadan halı yıkama hizmeti veriyor. Halılarınız az da olsa bir kuruş ek ücret ödemeden halılarınızı yıkatırsınız.

Antalya Koltuk Temizleme

Antalya Aksu Halı Koltuk Yorgan Temizleme

Koltuk, kanepe, çekyat, sandalye, yatak ve stor perde gibi kumaş yüzeyleri bulunan mobilya ve ev eşyalarınızı profesyonel ekibimiz ile doğal temizlik ürünlerini kullanarak evinizde temizliyoruz.

Antalya Yorgan Temizleme

Antalya Yorgan Yıkama

Özel tasarlanmış doğa dostu makinelerimiz ile yorgan ve battaniyeleriniz anti-bakteriyel doğal ürünler ile yıkanır ve her türlü bakteri, kir, kötü kokudan arındırılır ilk günkü temizliğine ve hijyenine kavuşur.

Arayın ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden sizde faydalanın. 0242 464 11 65