Avnitolunay Halı Yıkama

www.duyguhalitemizleme.com
Antalya Avnitolunay Halı Yıkama

Antalya Avnitolunay Duygu Halı Temizleme halıları yıkarken ayrıca dezenfekte eder. Antalya’da halı yıkamanın uzmanı Duygu Halı Temizleme hijyen kurallarına dikkat ederek sizi ve ailenizi mikroplara karşı korur.

Antalya’da halı yıkama şirketleri arayışı sona eriyor. Duygu Halı Temizleme sizlere en iyi hizmeti vadediyor. Halılarınız ilk günkü parlaklığına ve yumuşaklığına kavuşurken, sizleri büyüleyecek. İddia ediyoruz biz bu işi gerçekten iyi yapıyoruz. Antalya Avnitolunay Duygu Halı Temizleme olarak yaptığımız işe %100 memnuniyet garantisi veriyor ve sorumluluk alıyoruz. Bizi deneyen değerli abonelerimiz bizden asla vazgeçmiyorlar.

Ücretsiz servislerimiz hafta sonu ve akşamları da çalışmaya devam eder. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin değerli zamanlarını halı yıkamacı bekleyerek geçirmesi gerekmez.

www.duyguhalitemizleme.com
Antalya Avnitolunay Koltuk Yıkama

Koltuk, kanepe, çekyat, sandalye, yatak ve stor perde gibi kumaş yüzeyleri bulunan mobilya ve ev eşyalarınızı profesyonel ekibimiz ile doğal temizlik ürünlerini kullanarak evinizde temizliyoruz.

Antalya Yorgan Yıkama
Antalya Avnitolunay Yorgan Yıkama

Özel tasarlanmış doğa dostu makinelerimiz ile yorgan ve battaniyeleriniz anti-bakteriyel doğal ürünler ile yıkanır ve her türlü bakteri, kir, kötü kokudan arındırılır ilk günkü temizliğine ve hijyenine kavuşur.

Arayın ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden sizde faydalanın. 0242 464 11 65