Döşemealtı Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama
Antalya Döşemealtı Halı Yıkama

Antalya Döşemealtı Halı Temizleme halıları yıkarken ayrıca dezenfekte eder. Antalya’da halı yıkamanın uzmanı Duygu Halı Temizleme hijyen kurallarına dikkat ederek sizi ve ailenizi mikroplara karşı korur.

Duygu Halı Temizleme Antalya  Döşemealtı ilçesi ve tüm çevresine halı yıkama hizmeti vermektedir. Halılarınız adresinizden alınıp birinci sınıf bitkisel halı şampuanlarıyla yıkanır. Sıkıldıktan sonra kapalı kurutma alanımızda kurutulur. Ambalajlandıktan sonra yine ücretsiz olarak adresinize teslim edilir. Teslimat zamanı size uygun bir saat olarak belirlenir. Çalışanlar için akşam halı alma ve halı teslim etme hizmetimiz vardır. Böylece sizde zaman kaybetmezsiniz. Antalya halı yıkama firmaları arasında Duygu halı temizleme müşterisi olmak ayrıcalıktır. Çünkü birinci sınıf hizmet pahalı olmayan fiyatlara sunulur. Sizlere de temizliğin keyfini çıkarmak kalır.

www.duyguhalitemizleme.com
Antalya Döşemealtı Koltuk Yıkama

Koltuk, kanepe, çekyat, sandalye, yatak ve stor perde gibi kumaş yüzeyleri bulunan mobilya ve ev eşyalarınızı profesyonel ekibimiz ile doğal temizlik ürünlerini kullanarak evinizde temizliyoruz.

Antalya Yorgan Yıkama
Antalya Döşemealtı Yorgan Yıkama

Doğa dostu makinelerimiz ile yorgan ve battaniyeleriniz anti-bakteriyel doğal ürünler ile yıkanır ve her türlü bakteri, kir, kötü kokudan arındırılır ilk günkü temizliğine ve hijyenine kavuşur.

Arayın ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden sizde faydalanın. 0242 464 11 65