Fabrikalar Mahallesi Halı Yıkama

Antalya Duygu Halı Temizleme
Antalya Fabrikalar Mahallesi Duygu Halı Temizleme

Antalya Fabrikalar Mahallesi Halı Temizleme halıları yıkarken ayrıca dezenfekte eder. Antalya’da halı yıkamanın uzmanı Duygu Halı Temizleme hijyen kurallarına dikkat ederek sizi ve ailenizi mikroplara karşı korur.

Fabrikalar mahallesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız. Biz halılarınızı diğer firmalar gibi geçici bir para kazanma duygusuyla yıkamayız. Biz işimizi severek yaparız ve müşterilerimizin halılarını sürekli yıkamayı amaçlayan abone sistemini kullanırız. Bizim abonelerimiz başka firmaya asla halılarını yıkatmazlar. Çünkü hangi şartlarda nasıl yıkandığını bilmedikleri halılarının bozulmasını istemezler. Bizim senelerdir yıkadığımız halılarımızda asla bozulma olmadı ve olmaz. Çünkü zararlı kimyasallar kullanmayız. Siz farkında olmasanız da halılarınız birkaç yıkamanın arkasından bozulabilir. Biz böyle bir durum için garanti veriyoruz.

Sizin en uygun saatinizde halılarınızı ücretsiz servisimizle kapınızdan alır, kar gibi temizler yine sizin en uygun saatinizde kapınıza kadar ulaştırırız. Gündüz çalışanlar için akşam halı temizleme sorunlarınızı da biz çözeriz. Size, güvenle kullanacağınız halılarınızın rahatlığını yaşamak kalır.

Antalya Fabrikalar Mahallesi Duygu Koltuk Temizleme

Koltuk, kanepe, çekyat, sandalye, yatak ve stor perde gibi kumaş yüzeyleri bulunan mobilya ve ev eşyalarınızı profesyonel ekibimiz ile doğal temizlik ürünlerini kullanarak evinizde temizliyoruz.

Antalya Yorgan Yıkama
Antalya Fabrikalar Mahallesi Duygu Yorgan Yıkama

Doğa dostu makinelerimiz ile yorgan ve battaniyeleriniz anti-bakteriyel doğal ürünler ile yıkanır ve her türlü bakteri, kir, kötü kokudan arındırılır ilk günkü temizliğine ve hijyenine kavuşur.

Arayın ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden sizde faydalanın. 0242 464 11 65