Göksu Halı Yıkama

Antalya Duygu Halı Yıkama
Antalya Göksu Duygu Halı Yıkama

Antalya Göksu Halı Temizleme halıları yıkarken ayrıca dezenfekte eder. Antalya’da halı yıkamanın uzmanı Duygu Halı Temizleme hijyen kurallarına dikkat ederek sizi ve ailenizi mikroplara karşı korur.

İddia ediyoruz Halı yıkama işini dünyada en iyi yapan biziz. Çünkü işimizi seviyor ve en iyi yapmak için 15 senedir çaba harcıyoruz. Halılarını bize sürekli yıkatan Antalya Göksu Mahallesi sakinleri en iyi referansımızdır. Antalya Göksu Mahallesine ücretsiz servisimiz vardır.

Göksu Halı Yıkamada birinci sınıf bitkisel halı şampuanlarıyla halılarınızı ve sağlığınızı koruruz. Sizin en uygun saatinizde halılarınızı ücretsiz servisimizle kapınızdan alır, kar gibi temizler yine sizin en uygun saatinizde kapınıza kadar ulaştırırız. Gündüz çalışanlar için akşam halı temizleme sorunlarınızı da biz çözeriz. Size, güvenle kullanacağınız halılarınızın rahatlığını yaşamak kalır.

Antalya Koltuk Yıkama
Antalya Göksu Koltuk Yıkama

Koltuk, kanepe, çekyat, sandalye, yatak ve stor perde gibi kumaş yüzeyleri bulunan mobilya ve ev eşyalarınızı profesyonel ekibimiz ile doğal temizlik ürünlerini kullanarak evinizde temizliyoruz.

Antalya Yorgan Yıkama
Antalya Göksu Yorgan Yıkama

Doğa dostu makinelerimiz ile yorgan ve battaniyeleriniz anti-bakteriyel doğal ürünler ile yıkanır ve her türlü bakteri, kir, kötü kokudan arındırılır ilk günkü temizliğine ve hijyenine kavuşur.

Arayın ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden sizde faydalanın. 0242 464 11 65