Kepez Halı Yıkama

Antalya Duygu Halı Temizleme
Antalya Kepez Halı Yıkama

Antalya Kepez Halı Temizleme halıları yıkarken ayrıca dezenfekte eder. Antalya’da halı yıkamanın uzmanı Duygu Halı Temizleme hijyen kurallarına dikkat ederek sizi ve ailenizi mikroplara karşı korur.

Duygu Halı Temizleme Antalya’nın güzide ilçelerinden Kepez’in tüm mahallelerine hizmet vermektedir. Kepez halı yıkama hizmetimiz için servis ücreti ödemezsiniz. Kepez halı yıkama hizmetimizde metrekare şartı yoktur yani tek bir halı da verseniz servisimiz ücretsiz olarak kapınızdan alır ve pırıl pırıl tekrar kapınıza teslim eder. Antalya halı yıkama firmaları çoğu zaman az halı verenlere extra ücret talep ederken duygu halı yıkama böyle bir ücret istemez. Kepez, halı temizlemenin çok yaygın olduğu bir ilçedir. Biz de sektördeki yerimizi almak adına mükemmel temizleme kalitemizin yanına müşteri memnuniyeti kuralımızı da koyduk. Güler yüzlü ve anlayışlı personelimiz isteklerinize önem verir ve sizi gerçekten önemser.

Koltuk Temizleme
Antalya Kepez Koltuk Temizleme

Kepez koltuk yıkama hizmetimizin en yoğun olduğu bölgelerimizdendir. Kepez koltuk temizliği için özel bir ekibimiz mevcuttur. Kepez yorgan yıkama işinde duygu halı temizlemenin en çok çalıştığı yerler arasındadır. Yün ve pamuk yorgan yıkama hizmetimiz mevcuttur.

Antalya Yorgan Yıkama
Antalya Kepez Yorgan Yıkama

Özel tasarlanmış doğa dostu makinelerimiz ile yorgan ve battaniyeleriniz, anti-bakteriyel doğal ürünler ile yıkanır ve her türlü bakteri, kir, kötü kokudan arındırılır ilk günkü temizliğine ve hijyenine kavuşur.

Arayın ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden sizde faydalanın. 0242 464 11 65