Konyaaltı Halı Yıkama

Antalya Duygu Halı Temizleme
Antalya Konyaaltı Halı Temizleme

Antalya Konyaaltı Halı Temizleme halıları yıkarken ayrıca dezenfekte eder. Antalya’da halı yıkamanın uzmanı Duygu Halı Temizleme hijyen kurallarına dikkat ederek sizi ve ailenizi mikroplara karşı korur.

Duygu Halı Temizleme Konyaaltı bölgesinde yoğun olarak çalışmaktadır. Değer verdiğiniz halılarınızı güvenle emanet edebileceğiniz firmamız ücretsiz servis hizmeti de vermektedir. Kapınızdan alınan halılarınız tekrar kapınıza kadar ücretsiz getirilir. Antalya halı  yıkama firmaları arasında alabileceğiniz en iyi hizmeti makul fiyatlara bizden alabilirsiniz.

Antalya Konyaaltı halı yıkama ve koltuk temizleme hizmeti veren firmamızda bitkisel halı şampuanları kullanılmaktadır. Bu ürünler halılarınızın uzun ömürlü sizlerin daha sağlıklı olmanızı destekler. Bünyan halısı, Milas halısı, Döşemealtı halısı, Ladik halısı, Isparta halısı gibi el dokuma halılar uzman halı yıkama ekibimiz tarafından garantili olarak temizlenir.

Antalya Konyaaltı Koltuk Temizleme

Koltuk, kanepe, çekyat, sandalye, yatak ve stor perde gibi kumaş yüzeyleri bulunan mobilya ve ev eşyalarınızı profesyonel ekibimiz ile doğal temizlik ürünlerini kullanarak evinizde temizliyoruz.

Antalya Yorgan Yıkama
Antalya Konyaaltı Yorgan Yıkama

Doğa dostu makinelerimiz ile yorgan ve battaniyeleriniz anti-bakteriyel doğal ürünler ile yıkanır ve her türlü bakteri, kir, kötü kokudan arındırılır ilk günkü temizliğine ve hijyenine kavuşur.

Arayın ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden sizde faydalanın. 0242 464 11 65