Kültür Halı Yıkama

Antalya Halı yıkama
Antalya Kültür Halı Yıkama

Antalya Kültür Halı Temizleme halıları yıkarken ayrıca dezenfekte eder. Antalya’da halı yıkamanın uzmanı Duygu Halı Temizleme hijyen kurallarına dikkat ederek sizi ve ailenizi mikroplara karşı korur.

Kültür halı yıkama, sizin ve ailenizin sağlığı bizim için önemli.

Halılarınız bitkisel halı şampuanı ile yıkıyoruz. Ücretsiz servisimiz ve güler yüzlü personellerimizle hizmetinizdeyiz. Artık hafta sonu açık halı yıkama var. Akşam halı yıkama hizmetimiz mevcuttur. Halılar cinslerine göre  ayrılır. Halı yıkama makinesi ile yıkanır. Halı sıkma makinesi ile sıkılır. Halılar kapalı kurutma alanında kurutulur.  Böylece rüzgarla gelebilecek toz toprak halılarınızı kirletmez. Halılar güneşin zararlı etkilerinden korunur.

Duygu Halı Temizleme olarak başta Kültür Mahallesi olmak üzere kepez ilçesinin tüm mahallelerine yoğun olarak çalışmaktayız. Kültür koltuk yıkama yorgan yıkama işlerinizi de biz yapıyoruz. Size keyfini sürmek kalıyor.

Antalya Koltuk Yıkama
Antalya Kültür Koltuk Yıkama

Koltuk, kanepe, çekyat, sandalye, yatak ve stor perde gibi kumaş yüzeyleri bulunan mobilya ve ev eşyalarınızı profesyonel ekibimiz ile doğal temizlik ürünlerini kullanarak evinizde temizliyoruz.

Antalya Kültür Yorgan Yıkama

Doğa dostu makinelerimiz ile yorgan ve battaniyeleriniz anti-bakteriyel doğal ürünler ile yıkanır ve her türlü bakteri, kir, kötü kokudan arındırılır ilk günkü temizliğine ve hijyenine kavuşur.

Arayın ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden sizde faydalanın. 0242 464 11 65