Meltem Halı Yıkama

Antalya Duygu Halı Temizleme
Antalya Meltem Halı Yıkama

Antalya Meltem Halı Temizleme halıları yıkarken ayrıca dezenfekte eder. Antalya’da halı yıkamanın uzmanı Duygu Halı Temizleme hijyen kurallarına dikkat ederek sizi ve ailenizi mikroplara karşı korur.

Meltem halı yıkama hizmetlerinizi Duygu Halı Temizlemeye emanet edin karlı çıkın. Sizde kaliteli hizmeti uygun fiyata yapan size en yakın Antalya halı temizleme firmasını tercih edin. Güler yüzlü uzman ekibimizle size ve halılarınıza en çok biz değer veririz. Ayağınıza kadar gelip evinizden halılarınızı alıyoruz ve tekrar ayağınıza kadar ulaştırıyoruz. Ücretsiz servisimiz akşamın ilerleyen saatlerine kadar hizmetinizde. Birinci sınıf halı deterjanlarımız halılarınızı kar gibi temizler sizin ve ailenizin sağlığını korur. Bir telefonla kapınızdayız.

Antalya Meltem Koltuk Yıkama

Koltuk, kanepe, çekyat, sandalye, yatak ve stor perde gibi kumaş yüzeyleri bulunan mobilya ve ev eşyalarınızı profesyonel ekibimiz ile doğal temizlik ürünlerini kullanarak evinizde temizliyoruz.

Antalya Meltem Yorgan Yıkama

Doğa dostu makinelerimiz ile yorgan ve battaniyeleriniz anti-bakteriyel doğal ürünler ile yıkanır ve her türlü bakteri, kir, kötü kokudan arındırılır ilk günkü temizliğine ve hijyenine kavuşur.

Arayın ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden sizde faydalanın. 0242 464 11 65