Meydankavağı Halı Yıkama

Antalya Duygu Halı Temizleme
Antalya Meydankavağı Halı Temizleme

Antalya Meydankavağı Halı Temizleme halıları yıkarken ayrıca dezenfekte eder. Antalya’da halı yıkamanın uzmanı Duygu Halı Temizleme hijyen kurallarına dikkat ederek sizi ve ailenizi mikroplara karşı korur.

Antalya halı yıkama firmaları arasında Kızıltoprak bölgesinde en yoğun çalışan firmalardan biriyiz. Çevrenizdeki komşularınızdan birisi mutlaka bizim abonemizdir. Abonelerimiz memnuniyetlerinden dolayı sürekli olarak halılarını, yorganlarını, koltuklarını bize yıkatırlar. Sizde bu seçkin kişiler arasında olmak istiyor ve kaliteli hizmeti hak ettiğinizi düşünüyorsanız bizi arayın. 0242 464 11 65

Antalya halı yıkama sektöründe sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara vermeye çalışıyoruz. Meydankavağı Halı Yıkama koltuk temizleme ve yorgan yıkama da birinci sınıf bitkisel halı şampuanlarıyla halılarınızı ve sağlığınızı koruruz. Sizin en uygun saatinizde halılarınızı ücretsiz servisimizle kapınızdan alır, kar gibi temizler yine sizin en uygun saatinizde kapınıza kadar ulaştırırız. Gündüz çalışanlar için akşam halı temizleme sorunlarınızı da biz çözeriz. Size, güvenle kullanacağınız halılarınızın rahatlığını yaşamak kalır.

Antalya Koltuk Yıkama
Antalya Meydankavağı Koltuk Yıkama

Koltuk, kanepe, çekyat, sandalye, yatak ve stor perde gibi kumaş yüzeyleri bulunan mobilya ve ev eşyalarınızı profesyonel ekibimiz ile doğal temizlik ürünlerini kullanarak evinizde temizliyoruz.

Kaliteli hizmetin ne kadar uygun fiyata olduğunu görünce şaşıracaksınız. Tüm abonelerimize teşekkür ederiz.

Antalya Yorgan Yıkama
Antalya Meydankavağı Yorgan Yıkama

Özel tasarlanmış doğa dostu makinelerimiz ile yorgan ve battaniyeleriniz, anti-bakteriyel doğal ürünler ile yıkanır ve her türlü bakteri, kir, kötü kokudan arındırılır ilk günkü temizliğine ve hijyenine kavuşur.

Arayın ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden sizde faydalanın. 0242 464 11 65