Serik Halı Yıkama

Antalya Duygu Halı Temizleme
Antalya Serik Halı Yıkama

Antalya Serik Halı Temizleme halıları yıkarken ayrıca dezenfekte eder. Antalya’da halı yıkamanın uzmanı Duygu Halı Temizleme hijyen kurallarına dikkat ederek sizi ve ailenizi mikroplara karşı korur.

Serik Halı Yıkama olarak sizlere güvenli hizmeti biz sunuyoruz. Uzman personelimiz sizlere en kaliteli hizmeti güler yüzle sunuyor.

Koltuk Temizleme
Antalya Serik Koltuk Temizleme

Antalya halı yıkama sektöründe sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara vermeye çalışıyoruz.  Serik Halı Yıkama koltuk temizleme ve yorgan yıkama da birinci sınıf bitkisel halı şampuanlarıyla halılarınızı ve sağlığınızı koruruz. Sizin en uygun saatinizde halılarınızı ücretsiz servisimizle kapınızdan alır, kar gibi temizler yine sizin en uygun saatinizde kapınıza kadar ulaştırırız. Gündüz çalışanlar için akşam halı temizleme sorunlarınızı da biz çözeriz. Size, güvenle kullanacağınız halılarınızın rahatlığını yaşamak kalır.

Antalya Serik Yorgan Yıkama

Serik yorgan yıkama kampanyamızdan faydalanın karlı çıkın. Yün yorgan, pamuk yorgan, elyaf yorgan ve battaniyeleriniz artık tertemiz.

Özel tasarlanmış doğa dostu makinelerimiz ile yorgan ve battaniyeleriniz, anti-bakteriyel doğal ürünler ile yıkanır ve her türlü bakteri, kir, kötü kokudan arındırılır ilk günkü temizliğine ve hijyenine kavuşur.

Arayın ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden sizde faydalanın.

Kökez Mahallesi Cumhuriyet caddesi 201/B Serik, Antalya

0242 722 15 10
0537 470 37 03
0545 206 87 57