Yükseliş Halı Yıkama

Antalya Duygu Halı Temizleme
Antalya Yükseliş Halı Temizleme

Antalya Yükseliş Halı Temizleme halıları yıkarken ayrıca dezenfekte eder. Antalya’da halı yıkamanın uzmanı Duygu Halı Temizleme hijyen kurallarına dikkat ederek sizi ve ailenizi mikroplara karşı korur.

Sizler için halı yıkama sektörünün en yeni bilgi ve teknolojilerini takip ediyoruz. Halılarınızı piyasa malı diye tabir edilen ucuz basit ve güvensiz ürünlerle değil birinci sınıf halı şampuanlarıyla yıkıyoruz. Bu sayede sizlerin güvenini kazandığımız için sürekli müşterilerimiz oluyor. Bu elit müşteriler abone sistemimiz sayesinde dijital ortamda takip ediliyor. Yıkadığımız halılara garanti vermekteyiz. Böylece halılarınızı bize senelerce güvenle yıkatabilirsiniz.

Yükseliş Halı Yıkamada birinci sınıf bitkisel halı şampuanlarıyla halılarınızı ve sağlığınızı koruruz. Sizin en uygun saatinizde halılarınızı ücretsiz servisimizle kapınızdan alır, kar gibi temizler yine sizin en uygun saatinizde kapınıza kadar ulaştırırız. Gündüz çalışanlar için akşam halı temizleme sorunlarınızı da biz çözeriz. Size, güvenle kullanacağınız halılarınızın rahatlığını yaşamak kalır.

Antalya Aksu Halı Koltuk Yorgan Temizleme
Antalya Yükseliş Koltuk Temizleme

Koltuk, kanepe, çekyat, sandalye, yatak ve stor perde gibi kumaş yüzeyleri bulunan mobilya ve ev eşyalarınızı profesyonel ekibimiz ile doğal temizlik ürünlerini kullanarak evinizde temizliyoruz.

Antalya Yükseliş Yorgan Yıkama

Doğa dostu makinelerimiz ile yorgan ve battaniyeleriniz anti-bakteriyel doğal ürünler ile yıkanır ve her türlü bakteri, kir, kötü kokudan arındırılır ilk günkü temizliğine ve hijyenine kavuşur.

Arayın ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden sizde faydalanın. 0242 464 11 65